Написана икона спуска Божьей матери, написан икона спуска матери Божьей, Descent icon,} 50x59 см.

Написана икона спуска Божьей матери, написан икона спуска матери Божьей, Descent icon,} 50x59 см.

Написана икона спуска Божьей матери, написан икона спуска матери Божьей, Descent icon,} 50x59 см. ##от компании## ТОВ ТД Волинь Бізнес Ресурс - ##фото## 1
8 525 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата курьеру по г. Луцк
Оплата при самовывозе по г. Луцк

Описание

Спускна ікона Божої Матер писана з камінням, 50х59 см
Спускная икона Божьей Матери писана с камнями, 50х59 см
Descent icon, 50х59 cm

  • Матеріал ікони(иконы):  оклад з імітацією позолоти, камені, різьба по дереву (липа), Лик Божої Матері, Ісуса та інших святих на іконі прописані іконописцем
  • Довжина ікони(иконы), см: 50
  • Висота ікони(иконы), см: 59

Творча майстерня церковних виробів «Благо» - це унікальне місце, де можна придбати церковні вироби на будь-який смак, від закладки для Євангеліє до панікадила, від  мощевика до купола, від дароносиці до якісних покрівельних матеріалів для храму.

У нашій майстерні ТМ «Благо» є великій вибір водосвятних баків, ікон(икон), кіотів, престолів, жертовників, підсвічників, аналоїв, водосвятних чаш, окладів для Євангеліє, лампад, ладану, виробів з кераміки, пошивної та друкованої продукції.

У Творча майстерня церковних виробів «Благо» представлені церковні  товари як власного виробництва, так і роботи найкращих майстрів церковного ремесла Волинської області, усієї України та закордону.

Наша творча майстерня «Благо» має можливість працювати за Вашими індивідуальними запитами, зроби виріб за Вашим запропонованим дизайном, необхідним розміром, мірками.

Запрошуємо Вас відвідати наш сайт http://www.blago-workshop.com , де представлена велика кількість церковних виробів.

З питаннями з приводу вибору, розмірів, ЦІНИ і НАЯВНОСТІ товарів звертайтеся до менеджера ТД "Волинь Бізнес Ресурс" по тел:

+380 (99) 501-80-98
+380 (67) 360-56-02
+380 (67) 332-43-09
+380 (97) 705-39-77

У нас ви можете купити металопрокат міді, латуні, бронзи (листи, шини, труби, фольгу, стрічку, плити і т.д.). Всі товари поставляються з Європи. Це металопрокат найвищої якості. Гарантуємо вигідні для вас ціни! Також у продажу полірувальна паста ГОІ польського виробництва. Заходьте на наш сайт і вибирайте товари, що Вас цікавлять!

Характеристики

Код товара
3001
Производитель
Собственное производство
Страна производства
Украина
Материал
дерево
Высота
80 см
Ширина
4.5 см
Длина
60 мм
Вид товара
Икона